Strona główna - W jaki sposób szukać informacji
 

Radomska informacja budowlana, udostępniana jest przez nasz informator teleadresowy w sposób niekomercyjny. Dzięki temu nie jest ograniczana jedynie do firm, które zdecydowały się zapłacić aby tutaj zaistnieć. Tak było dawniej i tak pozostanie w przyszłości, chociaż w odpowiedzi na wyrażane przez przedsiębiorców zapotrzebowanie, wprowadziliśmy ostatnio pewne formy odpłatnego wyróżniania lub poszerzania informacji. Prowadzona od 2000 roku baza teleadresowa radomskich firm i instytucji związanych z budownictwem jest uzupełniana i aktualizowana najczęściej z inicjatywy samych radomskich przedsiębiorców. Niekomercyjny charakter funkconowania witryny wymusza publikację reklam - staramy się jednak aby były one dla Państwa maksymalnie użyteczne, a przede wszystkim nie uciążliwe.

Informacja teleadresowa - wyszukiwarka Staramy się zachować funkcjonalność tradycyjnej książki teleadresowej uzupełniając ją jedynie o dodatkowe możliwości wynikające z internetowej formy. Dlatego też, podstawowym sposobem korzystania pozostaje przeglądanie kompletnych kart poszczególnych kategorii. W razie potrzeby można także skorzystać z wyszukiwarki, tworząc ad hoc karty informacyjne według fragmentu nazwy firmy, fragmentu adresu (np. nazwy ulicy), fragmentu numeru telefonu etc. Wyszukiwanie według słów kluczowych może być także użyteczne ale proszę pamiętać, że stanowi ono już komercyjną formę reklamy a więc... nie koniecznie doprowadzi do celu, jeżeli poszukiwany przedsiębiorca nie zdecydował się na jej wykorzystanie.
Wiecej informacji na temat działania wyszukiwarki mozna uzyskać klikając ikonkę widoczną po lewej stronie jej okienka.

Radomska informacja budowlana - górne menuGórne menu zawiera dwie użyteczne karty: repozytorium plików, w którym gromadzimy przydatne inwestorom materiały oraz interaktywną mapę - przede wszystkim Radomia ale także... całego świata. Przy jej wykorzystaniu możemy po odnalezieniu w informatorze teleadresowym ustalić wizualnie na planie miasta nie tylko położenie poszukiwanej firmy (wprowadzając jeden adres) ale także po wprowadzeniu drugiego adresu sposób dojazdu z określonego miejsca.

Radomska informacja budowlana - interaktywna mapa Klikając "Pokaż/ukryj opis trasy" uzyskamy opis poszczególnych manewrów podczas pokonywania samochodem wyświetlonej trasy.

  Poprawny XHTML 1.0 Transitional Poprawny CSS!
© Copyright by budowlaniec.radom.pl   Wszystkie prawa zastrzeżone.